Betturkey Her Gün Freespin

Betturkey Her Gün Freespin

Betturkey ile alabileceğiniz slot oyun içerikli promosyon seçeneklerinden bir tanesinin, betturkey her gün freespin yağmuru olarak tanımlandığı görülmektedir. Tam 210 freespin alma şansına sahip olabilirsiniz. 210 defa bedava dönüş şansı elde edip, slot oyunlarını oynayıp, para kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Betturkey Freespin Ne Kadar Ve Nasıl Alınır?

Betturkey freespin ne kadar ve nasıl alınır? Sorusunun karşılığına bakalım. Önce ne yapmanız gerektiğini anlatalım. Bu promosyonu elde etmek istiyor iseniz, açmış olduğunuz hesaplara gün içerisinde para transfer işlemini yapacaksınız. Promosyon almak için yatırmanız gereken en düşük para miktarı ise, 100 Türk Lirası olacaktır. Para yatırınca ne yapılır? Yatırılan para hesapta görülür, herhangi bir oyunda kullanılmaz. Hemen canlı destek ekibine ulaşılır. Müşteri hizmetleri temsilcisinden promosyon talep edilir.

Müteakip inceleme yapılır ve promosyon hesaba aktarılır. Şimdi ne kadar alabileceğiniz konusuna bakalım. 100 Türk lirası yatırım yapanlar 40. 250 Türk Lirası yatırım yapanlar 100 freespin, 500 Türk Lirası yatırım yapanlar ise, 210 freespin alacaklardır. Gördüğünüz gibi yatırılan para miktarı yükseldikçe, elde edilecek bedava dönüş miktarı da daha yukarı seviyelere çıkabilmektedir.

Betturkey Freespin Nasıl Kullanılıyor?

Peki 40 freespin, 100 freespin ya da 210 freespin elde ettiniz, bunları nasıl değerlendireceksiniz? Betturkey freespin nasıl kullanılıyor? Sadece izin verilen oyun seçeneklerinde kullanılması mümkündür. Bu oyun isimleri promosyon kuralları içerisinde net bir şekilde açıklanmıştır. Madame destiny megaways, sweet bbonanza xmas, sweet bonanza, fruit party, starlight princess ve the dog house oyun seçeneklerinde kullanmak amacıyla verilmektedir.

Almış olduğunuz Betturkey bedava dönüş miktarını bu oyunların bir tanesinde ya da birden fazlasında kullanabilirsiniz. Alınmış promosyon miktarının ya da bedava dönüş miktarının tamamının, bahse konu oyunlardan bir tanesinde, sadece bir tanesinde kullanılması şeklinde bir kural yoktur. Dilediğiniz oyunda, bu yazı içeriğinde belirtilmiş ve promosyon kurallarında da belirtilmiş dilediğiniz oyunda kullanma şansına sahip olacaksınız.

Betturkey Freespin Nakit Çekilir mi?

Bildiğiniz üzere bu site tarafından verilen birçok promosyon nakit para olarak çekilebilir. Betturkey her gün freespin yağmuru ile elde etmiş olduğunuz promosyon için, nakit para çekme konusunu gündeme getiriyor olabilirsiniz. Betturkey freespin nakit çekilir mi? Yatırdığınız para karşılığında alacağınız promosyon, bedava dönüş anlamına gelir. Burada açıklanmış 40 freespin, 100 freespin ya da 210 freespin Türk Lirası değildir. Para birimi değildir, bedava dönüş anlamına gelir.

Dolayısı ile bu rakamlar hakkında para çekme talimatı veremezsiniz ancak, bedava dönüş ile adı verilmiş oyunlarda yer alabilir ve para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Tabii ki bu durumda promosyon ile kazandığınız parayı çekeceksiniz. Bunun gerçekleşmesi için ise, almış olduğunuz kazanç miktarının 30 katı ile birlikte, yatırım tutarının 1 katını çevrim işleminde kullanmanız ana bir kural olarak belirtilmiştir. Promosyon ile kazanabileceğiniz miktar ise, yatırdığınız para miktarının 10 katı ile bütünleştirilmiş vaziyette bulunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*