Para Yatırma

Bu yabancı menşeili siteye, betturkey para yatırma işlemleri kapsamında, Türkiye’deki banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Yazı içerisinde nasıl yapabilirsiniz, sistem nasıl çalışır? Gibi detaylar hakkında sizlere bilgi verilecektir. Ancak şunu belirtelim, genel bir ifade kullanılacak olunur ise, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal banka hesapları aracılığı ile para transfer işleminin yapılabildiğini bilmelisiniz.

Betturkey Sitesinin Çalıştığı Bankalar

Bir genelleme ile betturkey sitesinin çalıştığı bankalar ifadesini gündeme getirebiliriz. Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları üzerinden, sitede açılan hesaplara para transferi işlemini yapabilirsiniz. Bu nasıl mümkün olabilir? Aslında çok basit bir sistem bulunmaktadır. Bu yabancı iddaa sitesi Türkiye’deki bankalar üzerinde hesaplar meydana getirmiştir. Meydana getirdiği hesapları, canlı destek ya da para yatırma talep formu üzerinden para yatırmak isteyen kullanıcılara duyurmaktadır. Bir tanımlama yapmak gerekirse, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Şekerbank, İNG Bank, Finansbank, Yapı Kredi gibi bankaların sıralanması mümkün olabilir.

Betturkey Havale İle Para Yatırma

En popüler seçenek ya da en fazla kullanılan seçenek, betturkey havale ile para yatırma yöntemidir. Bildiğiniz üzere, havale ile yatırma seçeneği gündeme gelecek ise, bu sitenin çalıştığı bankalarda hesabınız yani aynı bankada hesabınız olması gerekecektir. İstemeniz durumunda, banka şubelerinden, ATM cihazlarından, mobil ya da internet bankacılık gibi sistemleri üzerinden para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güncel banka bilgilerini öğrenmeniz sizlere tavsiye edilecektir.

Bu tip bilgileri elde etmek amacı ile siteyi açabilirsiniz. Sol üst köşede gördüğünüz yatırım butonu üzerinden seçim işlemini yapabilirsiniz. İlk seçenek olan banka havalesi ya da EFT menüsünü tercih edebilirsiniz. Buradan hesap numarasını öğrenmeniz mümkün olacaktır. Sadece en az 100 TL yatırmanız gerektiğini unutmamanız sizlere tavsiye edilecektir. Para yatırma talimatını vermeden önce, havale işlemini ilgili kaynaklardan gerçekleştirin. Daha sonra para yatırma talep formunu açın, doldurun ve transfere ait bilgileri girin.

Betturkey Cepbank İle Para Yatırma

Türkiye’deki kullanıcılarına, betturkey para yatırma işlemleri konusunda tercih ettiği diğer bir popüler seçenek, betturkey cepbank ile para yatırma olarak kendini göstermektedir. Bir banka hesabınız üzerinden, cepbank yöntemi aracılığı ile site hesaplarınıza transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere Garanti Bankası üzerinden bir örnek verelim. Tabi ki bunun için, Garanti Bankası’nın, internet şubesini ya da ATM cihazlarını kullanacaksınız. Hesabınız üzerinden işlemi yapacaksınız. Öncelikli olarak, internet şubemize giriş yapın, hemen buradan cepbank menüsünü görün.

Buradan cepbank tanımlama adımını takip edin ve Garanti paramatik şeklindeki ana menü üzerinde yer alan cepbank işlemleri seçeneğini tercih edin. İlgili bölümü açtıktan sonra, para göndermek istediğiniz cep telefon numarasını yani kendi cep telefonu numaranızı yazın. Arada bir boşluk bıraktıktan sonra, Türk lirası olacak şekilde tutar girin. En az 20 TL göndermelisiniz. Daha yüksek miktarlar için 10 TL ve katları şeklinde ifadeleri kullanın. Bir boşluk daha bırakın. Belirlediğiniz cepbank şifrenizi ekleyin. Bu oluşturduğunuz mesaj, cep telefonu üzerinden 3333 numarasına kısa mesaj olarak gönderin. Para gönderdiğiniz kişiye yani sizlere, Garanti Bankası tarafından bir kısa mesaj gönderilecektir. Sitenin para yatırma formunu açıp, bu bilgileri ve gönderilen onay kodunu yazıp, onay vermeniz ile birlikte, işlem tamamlanacaktır.